PM3012FSFL

  • دارای8 پورتRJ45 10/100 با LCD
  • 8 پورت Max 32W) PoE)
  • دارای 2 پورت کمبو گیگابایت
  • حداکثر توان150/200W

PM3012FSFL PM3012FSFL PM3012FSFL PM3012FSFL
مقایسه

 

 

  • مطابق با  IEEE802.3af/PoE
  • پشتیبانی از برق 32 وات برای هر پورت PoE
  • تشخیص خودکار دستگاههای برقی
  • دارای قدرت اولویت بندی پورتهای منبع تغذیه، برای اطمینان از برق رسانی
  • قابلیت انتقال برق و داده در مسافت های طولانی تا 250متر
  • قابلیت پشتیبانی از Full Duplex و Half Duplex
  • صرفه جویی در مصرف انرژی با استفاده از عملکرد IEEE802.3az

اطلاعات سخت افزاری
استاندارد : IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ab, IEEE802.3x, IEEE802.1q, IEEE802.3af, IEEE802.3at
رسانه های شبکه : 10BASE-T: UTP category 3,4,5 cable (≦100m)
100BASE-TX: UTP category 5,5e cable (≦100m)
1000BASE-T: UTP category 5e,6 cable(≦100m)
1000Base-X: MMF or SMF SFP Module (Optional)
LED : Power (Green)
Per port: PoE (Orange) LINK/ACT(Green) Speed(Green)
نمایشگر LCD : Support
جدول MAC آدرس : 4K, Auto-learning, Auto-aging
حالت انتقال : Store-and-Forward
حداکثر طول بسته : 1536 Byte
ظرفیت سوئیچینگ : 5.6G
ابعاد : 280*179*44.5mm
فن : Fanless
ورودی برق : AC: 100~240V, 50/60Hz
خروجی برق : DC:55V/2.3A, 55V/2.8A, 55V/3.6A(Optional)
نرخ قاب فیلتر : -
گواهینامه : -
عملکرد VLAN : the toggle switch control VLAN funtion
VLAN is ON: port 1 ~ 8 can communicate with port 9/10 , port 1 ~ 8 no direct communication
VLAN is OFF: can direct communication between 1-8 ports
PoE
پورت PoE : Port1~8
PoE بر پایه RJ45 : Mode A 1/2(+),3/6(-)
برق خروجی PoE : Voltage: 55V DC Power: 32W(Max)
حداکثر توان خروجی PoE : 150/200W
موارد محیطی
درجه حرارت در زمان کار : 0°C ~ 40 °C (32 °F ~104°F )
درجه حرارت زمان ذخیره سازی : -40 °C ~ 70 °C (-40 °F ~158°F )
رطوبت در زمان کار : 10% ~ 90% non-condensing
رطوبت در زمان ذخیره سازی : 5% ~ 90% non-condensing
سایر مشخصات : -